ÖVRIGT / Diverse / Kakburk 10695112
*
nr 1069 5112
Kakburk
1950-tal, 3-delad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:06:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 11:00:09
1
100 kr
11/11 10:12:30
2
300 kr
11/11 11:37:41
1
200 kr
11/11 11:37:41
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 16:16:17
3
300 kr
14/11 16:16:17
2
300 kr (Budbetjänt)
14/11 19:00:44
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakburk
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5285 Fat
brons, med emaljdekor. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Kakburk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5112
Kakburk
1950-tal, 3-delad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 11:00:09 | 1 | 100 kr |
11/11 10:12:30 | 2 | 300 kr |
11/11 11:37:41 | 1 | 200 kr |
11/11 11:37:41 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 16:16:17 | 3 | 300 kr |
14/11 16:16:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:00:44 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakburk
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5285 Fat
brons, med emaljdekor. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09